RVT

Компанія “РВТ-Майстер” з 2000 року виробляє і продає рукава високого тиску європейських постачальників SEMPERIT Австрія, TEKNOHOSE Італія за прийнятними цінами. Конкурентоспроможність нашої продукції обумовлена ​​постійною турботою про потреби клієнтів і планомірним розширенням власної виробничої бази, а також налагодженням міцних зв’язків з провідними європейськими виробниками. 

У нас Ви можете замовити:
– РВД (рукава високого тиску, РВД) під замовлення на будь-яку техніку;
– 1SN, 2SN, 4SP, R13, R15 діаметром 5-50 мм з робочим тиском 20-1200 атм. (Німеччина, SEMPERIT Австрія, ALFAGOMMA Італія, LWM,  Balflex.Португалія);
– Промислові рукава;
– Хімічно стійкі рукава для агресивного середовища;
– Рукава для мийок (надвисокого тиску 750-1500 атм.);
– Рукава СРГС з нержавійки;
– Рукава для компресорів 260 * С PTFE;
– Комплектуючі;
– Ремонт гідроциліндрів;
– Продаж гільз і штоків до гідроциліндрів.

Власне виробництво рукавів високого тиску (РВТ) і шлангів високого тиску дозволяє нам гарантувати вигідні умови і прийнятні ціни на весь перелік нашої продукції, в тому числі і на рукава гумові, застосовувані, як гнучкі трубопроводи для подачі різноманітних рідин і газів під високим тиском. Також є в наявності рукава гумові всмоктувальні та напірно-всмоктувальні.

Рукав всмоктуючий і рукав напірно всмоктуючий застосовуються для подачі (нагнітання) рідин різного походження під тиском. Дані рукава зазвичай армовані і мають широкий діапазон температур застосування. Замовити рукав всмоктуючий і рукав напірно всмоктуючий будь-яких діаметрів і типорозмірів Ви зможете за контактними телефонами.
Виробництво рукавів високого тиску для промисловості, будівництва, сільського господарства, нафтогазового, гірничо-видобувного комплексу
Основним напрямком діяльності «РВТ-Майстер» є виготовлення рукавів високого тиску (виготовлення рвт) для будівельної та сільськогосподарської сфер. Зокрема, в числі наших замовників такі будівельні фірми, як і багато інших. 

Також, ми виробляємо та продаємо наступні промислові рукава:
– Рукава маслобензостійкі (рукав мбс);
– Для газів, повітря, кисню;
– Харчові;
– Кислотостійкі;
– Рукав напірно всмоктуючий (рукав всмоктуючий);
– Рукава для метану, пропану;
– СЖУ для зріджених вуглеводнів;
– Рукав кисневий;
– Рукав бурової;
– Рукав для безводного аміаку;
– Рукава гумові (напірні рукава, рукав напірний гумовий);
– Автотехніка-рукав для гідроборта, підйому кабіни, компресора (термостійкий), зчеплення та ін .;
– Шланги гідропідсилювача, зчеплення, гальмівні шланги;
– Металорукав СРГcдля агресивно середовища.

Також варто відзначити, що рукав мбс і рукав кисневий Ви зможете придбати за дуже вигідною ціною саме у нас! Ми використовуємо тільки сучасне обладнання, в тому числі: прес для рвт (прес для обтискача рвт). Рукав кисневий застосовується для транспорту (подачі) різних органічних газів, таких як: пропан, бутан і т.д., також може застосовуватися при зварюванні і різанні металів. Ми виробляємо рукава кисневі, які можуть працювати в різних кліматичних умовах – від тропічного, до північного, витримують перепад температур від -200 С до + 350 С.

У нас можна купити комплектуючі до гідравлічних рукавів та систем:
– фітинги для РВТ всіх світових стандартів пр-ва LWM Італія;
– адаптери, перехідники, з’єднувачі, гідравлічні трубки;
– крани гідравлічні шаровиена 100-300 атм .;
– БРС (швидкороз’ємні з’єднання), мідні шайби, гумові ущільнення;
– Захист дротова і пластикова для РВТ;
– Труби прецезіонного для гідросистем;
– Штоки і гільзи до циліндрів;
– Штуцер для шланга;
– Манометри.

Вся наша продукція відповідає вимогам ISO 9001: 2008. Постійні і великооптові клієнти можуть розраховувати на істотні знижки. Ми не тільки виробляємо рукава високого тиску, а й при необхідності гарантуємо виїзд фахівця для виміру рукавів і діагностики гідросистеми.
Наша компанія з упевненістю дивиться в завтрашній день. Ми маємо всі підстави припускати, що наш бізнес буде процвітати, сприяючи розвитку і процвітанню наших партнерів.

Ми будемо раді, якщо Ви поповните ряди наших постійних клієнтів!