RVT

Гнучкі трубопроводи (або інакше «гідравлічні шланги»), що застосовуються для подачі під тиском рідин, масел, газів, позначають абревіатурою РВД (рукава високого тиску, або напірні рукава). Такі рукави (рукава напірні) знаходять застосування в промисловості, будівництві (в тому числі дорожньому), сільському господарстві та багатьох інших галузях, де задіяна спеціальна техніка, обладнання та автомобілі.

Рукава напірні включає в свою конструкцію наступні елементи: 
– силовий каркас (текстильна, металева оплетка);
– внутрішній (герметизуючий) гумовий шар;
– зовнішній гумовий шар
– фітинги.
– фітинги гідравлічні

Сьогодні для стикування різних вузлів гідравлічного обладнання застосовують фітинги. Найчастіше від таких, на перший погляд, незначних елементів залежить функціонування всієї системи, тому так важливо, щоб фітинги до рукавів високого тиску (РВД) були якісними.

Ціни – від виробника, а термін виготовлення – мінімальний. 
Є можливість виготовити фітинги з 1 і 2-ма замками, а так само будь-яких, які використовуються в гідравліки, діаметрів ремонт шланга гідропідсилювача керма рукав кондиціонера

Ремонт шланга гідропідсилювача керма рукава кондиціонера
РВТ-Майстер проводить ремонт рукава автокондиционера.
Компанія «РВД-Майстер» співпрацює безпосередньо з провідними світовими виробниками арматури і адаптерів, що дає можливість нашим клієнтам купувати високоякісну арматуру для гідравлічних систем за цінами нижче середньоринкових.

Виготовлення нестандартних фітингів
“РВД-Майстер” виготовляє нестандартні фітинги для будь-якої техніки! Завдяки досвіду, власним токарному парку, трубогибу та зварювальної ділянки.

Виготовлення нестандартних фітингів для:
– техніки САТ
– комбайнів CASE
– навантажувачів

РВТ-Майстер проводить ремонт рукава автокондиционера.
Ціни на наші послуги одні з найдоступніших в Україні! У своїй роботі ми використовуємо спеціальні рукави для кондиціонера від Європейських виробників. У деяких випадках можемо виточити новий алюмінієвий хвостовик. На наші роботи діє гарантія.

Виконаємо ремонт рукава кондиціонера:
– легкового автомобіля
– сільгосптехніки
– вантажівки
– автобуса
– систем кондиціонування – концертних та офісних залів

Від вас буде потрібно тільки зняти рукав і привезти в чистому вигляді, а наша робота займе 30 хвилин.
Завжди внаявності рукав кондиціонера в погонних метрах.

Ремонт і виготовлення гальмівних трубок
Компанія РВТ-Майстер  виготовить гальмівні трубки для автомобілів всіх марок, зарубіжного і вітчизняного виробництва, в наявності головки і вальцювання всеобразних конфігурацій, що дозволить вирішити вашу пробему протягом 30 хвилин.

Доступні трубки наступних типів:
мідна, мідно-нікелева сталева, сталева з полівінілфторідним покриттям

Рукава і шланги для мийки
– Рукав для мийки високого тиску 150-350 bar будь-якої довжини під замовлення. Фітинги гайка-гайка М22 * 1,5 або гайка М22 * 1,5-штекер ду10,11мм.
Час виготовлення 20хв.
– Шланг для мийки (шланг для минимойки) високого тиску для Karcher (Керхер), Kranzle (Крензл), Portotecnica (Портотехніка): Lawer Wash (ЛаверВош), Stihl (Стіл), Kranzle (Кранзел), Nilfisk Poseidon, Oleo-Mak, Black -Decker.
Також крім шлангів для миття і шлангів для минимойки, можемо виготовити рукав для промивання каналізації. 

Пропонуємо широкий вибір шлангів, рукавів і труб різного напрямку. 

Рукав виробництва Balflex. Semperit 
Відправка автоперевізниками по Україні.
Дані шланги використовуються на мийках високого тиску європейського виробництва.
М 22х1,5 гайка – М 22х1,5 гайка, Штеккер 10,11мм. 1SN06 2SN08 (одне, два внутрішні металлооплёткі, внутрішній діаметр 6,8 мм), довжина будь-яка під замовлення, а також ремонт рукавів.

Металорукав нержавіючий СРГС (ТНВД) t-800 *
Металорукави герметичні гнучкі високого тиску з нержавіючої сталі.

Металорукави високого тиску (металлорукава РНВД). Рукав високого тиску призначений для перекачування рідких і газоподібних речовин, агресивних і абразивних речовин, і нафтопродуктів під тиском. Термін служби металорукава СРГС визначається кількістю навантажувальних циклів і іншими факторами.

Визначальними параметрами є: вплив корозії на робоче середовище, частота переміщення рукава, вібрація, температура, тиск. Щоб уникнути різкого зниження терміну служби при високих амплітудах при зміні робочого тиску, збільшується радіус перегину в місцях циклічних вигинів.
Металорукав з нержавійки випускається від Ду 6 до Ду 350, Ру від вакууму до 280 кг / см2 Температура від -270 до +650 ° С

Виготовляються металлорукава – за технічним завданням Замовника: (діаметр / довжина / робочий тиск), з наступними типами з’єднань: нарізні сполучення різних імпортних і вітчизняних стандартів (1), фланці (2), втулки під зварювання (3).
Вибір типорозміру проводиться після складання і вивчення схеми монтажу, також визначається тип металлорукава і конструкції арматури, яка буде використана для його приєднання. Купити металлорукав СРГС можна у нас, в “РВТ-Майстер”, ціна металлорукава вас здивує.

БРС швидкороз’ємні з’єднання
Технічні характеристики, використання основні переваги та можливі опції БРС.
Швидкороз’ємні з’єднання застосовуються для з’єднання і роз’єднання трубопроводів, по яких може подаватися вода, стиснене повітря, рідкі, глинисті і водо-цементне розчини, а також бетонні суміші. Використання гідравлічних БРС гарантує надійне з’єднання магістралей гідросистеми при своєчасній комутації змінного обладнання. Сполуки швидко застосовують для швидкої заміни гідравлічних робочих органів без втрат робочої рідини.

В асортименті у “РВТ-Майстер” є такі типи БРС:
– для сільгосптехніки iso-a (кулькового типу)
– для тиску близько 500 атм на різьбовому з’єднанні
БРС для підключення гідромолота (плоский, тарільчасте тип клапана) що дозволяє значно краще протистояти вібраціям і збільшує термін служби
– БРС з робочим тиском 700 атм.
БРС, (Камлок) тип С, Е. для систем подачі штукатурки або бетону

Ці сполуки задовольняють широкі потреби промислового виробництва, від сільськогосподарського до індустріального.
Ми пропонуємо БРС іспанського та портгуальского виробництва, які матимуть тривалий термін експлуатації.

Рукава спеціальні
– Ремонт рукава автокондиционера
– Рукав компресора
– Рукав СЖУ (зріджених вуглеводнів)
– Рукав для внесення рідкого аміаку
– Рукав термостійкий PTFE, t-260 * C
– Рукава і шланги для мийки
– Рукав гідроборта і шланг підйомника
– Металорукав нержавіючий СРГС (ТНВД) t-800 *
– Рукав бурової
– Рукав подачі бетону
– Рукава високого тиску (РВД) для газових заправок
– Рукав для газу метан