RVT

Масло гідравлічне
“РВД-Майстер” пропонує вам масло гідравлічне HLP 46 – 90 грн-л (ціна за бочку вважається окремо) у нас представлено масло європейського виробництва (Польща і Бельгія) за доступною ціною. Серія HLP – високоякісне гідравлічне масло, для виробництва якого використовують мінеральні масла глибокого очищення і інноваційні пакети присадок, що забезпечує надійну гідравлічну продуктивність в широкому діапазоні застосування.

Масло гідравлічне HLP – має високі антикорозійне, протівоокіслітельним, термостабільні свойства.Способствует підтримці чистоти гідравлічної системи і механізмів. Ефективні інгібітори корозії і окисленню запобігає накопиченню в маслі абразивних частинок. Мінімізує тертя, ніж сприяє продовженню терміну служби агрегатів.

Масло гідравлічне HLP– призначене для використання в промислових і транспортних гідравлічних системах, гідравлічних системах екскаваторів, кранів та іншої мобільної техніки. 

Показники масла гідравлічного HLP
– В’язкість кінематична при 100 град – 46,05
– Індекс в’язкості 97
– Температура займання – 219 С
– Температура застигання – мінус 30 град
– Лужне число – 0,54

У нас ви можете придбати від 1го до 205 л.

Ущільнення для гідроциліндра від італійського виробника. Ущільнення кришки, поршня. Ущільнення МБС: набори кілець, шайби.
У нашому асортименті ущільнення для гідроциліндрів від евпропейского виробників Technolan, Kastas
З високоякісного поліуритану, що буде сприяти продовженню терміну служби і герметичності вашого гідроциліндра, адже масло дорожчає з кожним днем ​​і якість ущільнень виходить на перше місце.

У нас можливо підібрати:
– Брудознімачі в металообоймі
– Брудознімачі поліуританові
– Манжети штокові
– Ущільнення поршня складальні
– Ущільнення поршня з двох частин

Манометри гідравлічні (манометри високого тиску) наповнені гліцерином (вібростійкі) в нержавіючому корпусі. Основне завдання манометрів – вимірювання тиску рідин і газів. Манометри вимірюють тиску шляхом оцінки позитивного значення різниці між тиском абсолютним і тиском барометричним. Манометри в загальному своє призначення призначені для оцінки надлишкового тиску неагресивних середовищ. РВД-Майстер пропонує манометри з широким спектром меж вимірювань.

Ми пропонуємо манометри для гідравлічних систем будь-якого призначення. всередині заповнені гліцерином, що запобігає вібрації стрілки

– Діаметр корпусу – 63мм.
– Приєднувальна різьба-1/4 трубна циліндрична.
– Приєднання: радіальне, аксіальне (по центру корпусу)
– Межа вимірювань від 0 до 1000 Bar.

Шланги для систем виміру тиску
“РВД-Майстер” пропонує шланг для систем виміру тиску за найкращими цінами! ми надаємо фітинги та адаптери іспанського виробництва, що допоможе вам вирішити будь-яке завдання в діагностиці гідравлічних систем. Так само ви знайдете комплектуючі для власного виробництва шлангів для систем виміру тиску

Захист рукавів (бронь). Захист для РВД пластикова спіраль
Полімерні спіралі захищають рукав високого тиску від механічного зносу і значно збільшують терміни експлуатації РВД.Пластіковая спіраль незамінних захисник для вашого РВД на професійній мийці або гідросистемі маніпулятора, екскаватора і багатьох інших вузлів і видів техніки. Матеріали – полімери високої щільності мають слизьку поверхню і витримують контакт без руйнування навіть з гострими предметами.